همین الان تیم ملی والیبال بانوان تیم ملی والیبال

همین الان: تیم ملی والیبال بانوان تیم ملی والیبال تیم ملی ایران تیم والیبال کاوه رضایی فیلیپین بازیکنان مسابقه ایرانی والیبال

گت بلاگز اخبار بین الملل نخست‌وزیر کانادا دیدارش با ترامپ را لغو کرد

نخست وزیر کانادا اعلام کرد، سفرش به آمریکا جهت دیدار با دونالد ترامپ را به خاطر پیش شرط‌های “غیر قابل قبول” تجاری جهت کشورش لغو کرد.

نخست‌وزیر کانادا دیدارش با ترامپ را لغو کرد

نخست وزیر کانادا دیدارش با ترامپ را لغو کرد

عبارات مهم : توافق

نخست وزیر کانادا اعلام کرد، سفرش به آمریکا جهت دیدار با دونالد ترامپ را به خاطر پیش شرط های “غیر قابل قبول” تجاری جهت کشورش لغو کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسوشیتدپرس، جاستین ترودو، نخست وزیر کانادا گفت، چند روز پیش پیشنهاد سفر به واشنگتن و دیدار با دونالد ترامپ، مدیر جمهور آمریکا با نشانه تکمیل مذاکرات در مورد توافق تجارت آزاد آمریکای شمالی را داده است ولی مایک پنس معاون مدیر جمهور آمریکا در تماسی تلفنی به او گفته دیدار او با ترامپ تنها زمانی رخ خواهد داد که ترودو با شروط آمریکا جهت این توافق موافقت کند.

نخست‌وزیر کانادا دیدارش با ترامپ را لغو کرد

ترودو گفت: من از سفرم به آمریکا خودداری می کنم و علتش تنها پیش شرط های کاملا غیر قابل قبول آمریکا است.

او این بیانات را حین توضیح پاسخ کانادا به تعرفه های آمریکا جهت واردات فولاد و آلومینیوم مطرح کرد.

نخست وزیر کانادا اعلام کرد، سفرش به آمریکا جهت دیدار با دونالد ترامپ را به خاطر پیش شرط‌های “غیر قابل قبول” تجاری جهت کشورش لغو کرد.

روز پنجشنبه ترامپ در قالب بیانیه ای از سوی کاخ سفید اعلام کرد: ما این خبر را به نخست وزیر جاستین ترودو انتقال یافته کرده ایم که آمریکا یا با یک توافق عادلانه موافقت می کند و یا اصلا توافقی در کار نخواهد بود.

ترودو گفت که جمعه گذشته در گفت وگوی تلفنی با ترامپ پیشنهاد دیدار با او را داد چون فکر می کرد که به توافق نزدیک هستند و نیاز به یک مناسبت نهایی جهت ایجاد توافق است و ظاهرا ترامپ موافقت کرده است ولی بعد از تماس پنس خلاف آن ثابت شد.

واژه های کلیدی: توافق | آمریکا | کانادا | جاستین ترودو | دونالد ترامپ | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz