همین الان تیم ملی والیبال بانوان تیم ملی والیبال

همین الان: تیم ملی والیبال بانوان تیم ملی والیبال تیم ملی ایران تیم والیبال کاوه رضایی فیلیپین بازیکنان مسابقه ایرانی والیبال

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری بازیگر و کارگردان فیلم زندگی آهنگساز مشهور , بردلی کوپر

بردلی کوپر، بازیگر ۴۳ ساله امریکایی در دومین تجربه کارگردانی خود، فیلم زندگی یک آهنگساز مشهور را خواهد ساخت. وی نقش مهم این فیلم را نیز ایفا می کند.

بازیگر و کارگردان فیلم زندگی آهنگساز مشهور , بردلی کوپر

بردلی کوپر؛ بازیگر و کارگردان فیلم زندگی آهنگساز مشهور

عبارات مهم : زندگی

بردلی کوپر، بازیگر ۴۳ ساله امریکایی در دومین تجربه کارگردانی خود، فیلم زندگی یک آهنگساز مشهور را خواهد ساخت. وی نقش مهم این فیلم را نیز ایفا می کند.

به گزارش سینماپرس، بردلی کوپر که با کارگردانی فیلم «ستاره ای متولد شده» جهت نخستین بار روی صندلی کارگردانی نشست، جهت بار دیگر پشت دوربین یک فیلم قرار می گیرد. البته وی بازیگر نقش مهم همین فیلم نیز خواهد بود که با عنوان «برنشتاین» راجع به زندگینامه لئونارد برنشتاین آهنگساز مشهور ساخته می شود.

این فیلم بر مبنای فیلمنامه ای به قلم جاش سینگر و کوپر ساخته می شود و استیون اسپیلبرگ و مارتین اسکورسیزی از تهیه کنندگان آن خواهند بود.

کمپانی پارامونت و آمبلین انترتینمنت سرمایه گذار فیلم هستند و حقوق استفاده از موسیقی و داستان زندگی برنشتاین را از بنیاد وی خریداری کرده اند.

این فیلم دومین فیلمی است که در روزهای اخیر اعلام شد بر مبنای زندگی برنشتاین ساخته می شود. هفته پیش نیز اعلام شد جیک جیلنهال در فیلمی با عنوان «آمریکایی» در نقش برنشتاین بازی می کند. این فیلم را کری فوکوناگا کارگردانی می کند و خود وی با همکاری جیلنهال از تهیه کنندگان آن خواهد بود.

برنشتاین در ۲۵ سالگی به ارکستر فیلارمونیک نیویورک پیوست و از آن وقت در مسیر شهرت گام نهاد. وی نویسنده موسیقی فیلم مشهور «داستان وست ساید» بود.

هنوز مشخص نیست هر یک از این ۲ فیلم از چه زاویه ای به زندگی این آهنگساز می پردازند.

کوپر در حال طی کردن مراحل بعد از تولید نخستین فیلمی است که کارگردانی کرده و در آن با لیدی گاگا هم بازی شده است هست. این فیلم اکتبر پیش روی اکران می شود.

بازیگر و کارگردان فیلم زندگی آهنگساز مشهور , بردلی کوپر

واژه های کلیدی: زندگی | بازیگر | کارگردانی | بردلی کوپر | زندگینامه | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz