همین الان تیم ملی والیبال بانوان تیم ملی والیبال

همین الان: تیم ملی والیبال بانوان تیم ملی والیبال تیم ملی ایران تیم والیبال کاوه رضایی فیلیپین بازیکنان مسابقه ایرانی والیبال

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات جهت همکاری در میزبانی جام‌جهانی فوتبال منتظر پاسخ قطری‌ها هستیم / افشارزاده

دبیرشورای ورزش کیش با اشاره به میزبانی این جزیره جهت رویدادهای بین المللی گفت: هنوز در مورد همکاری با قطر جهت برگزاری جام جهانی فوتبال به نتیجه نهایی نرسیده‌ایم

جهت همکاری در میزبانی جام‌جهانی فوتبال منتظر پاسخ قطری‌ها هستیم / افشارزاده

افشارزاده : جهت همکاری در میزبانی جام جهانی فوتبال منتظر پاسخ قطری ها هستیم

عبارات مهم : جزیره

دبیرشورای ورزش کیش با اشاره به میزبانی این جزیره جهت رویدادهای بین المللی گفت: هنوز در مورد همکاری با قطر جهت برگزاری جام جهانی فوتبال به نتیجه نهایی نرسیده ایم.

بهرام افشارزاده در گفتگو با مهر با یادآوری اینکه امروز شنبه فینال مسابقه های بین المللی والیبال ساحلی در جزیره کیش برگزار می شود، اظهارداشت: جهت میزبانی این مسابقه ها و آماده سازی زمین های ساحلی کیش، کارها زیادی طی یک ماه گذشته انجام دادیم تا شاهد برگزاری مسابقه های در عالی ترین سطح ممکن باشیم.

وی با اشاره به تقویم ورزشی شرکت منطقه آزاد کیش جهت سال آینده تصریح کرد: طبق برنامه سال پُرکاری در پیش داریم به خصوص اینکه در بسیاری رشته ها میزبان مسابقه های بین المللی خواهیم بود. وقت بعضی از این مسابقه ها قطعی و نهایی شده است ولی در مورد بعضی دیگر پیشنهادات اولیه خیلی جدی مطرح شده است و منتظر برنامه قطعی و نهایی آنها از طرف مسئولان مربوطه ارزش هستیم.

جهت همکاری در میزبانی جام‌جهانی فوتبال منتظر پاسخ قطری‌ها هستیم / افشارزاده

دبیرشورای ورزش و تربیت بدنی شرکت منطقه آزاد کیش با بیان اینکه دوومیدانی و تنیس از جمله رشته هایی هستند که میزبانی مسابقه های آنها در تقویم سال ۹۷ این شرکت گنجانده شده است هست، یادآور شد: دهه سوم فروردین ماه مسابقه های دوی ایرانیان با حضور عالی ترین های این رشته به میزبانی جزیره کیش برگزار می شود. مسابقه های بین المللی تنیس و از جمله مسابقه های فیوچرز هم از جمله رویدادهایی است که برگزاری آن در جزیره کیش جهت سال آینده قطعی شده است هست. آبان ماه وقت اجرای این مسابقه هاست.

افشارزاده یادآور شد: علاوه بر این در رشته های دیگر مانند اسکواش و سوارکاری هم میزبان مسابقه های داخلی و بین المللی هستیم. تا به امروز وقت اجرای مسابقه های دوومیدانی و تنیس قطعی شده است ولی در مورد سایر رشته ها هنوز وقت نهایی مشخص نشده هست. تا یک هفته دیگر تقویم ورزش جزیره کیش جهت سال آینده قطعی و ارائه خواهد شد.

دبیرشورای ورزش کیش با اشاره به میزبانی این جزیره جهت رویدادهای بین المللی گفت: هنوز در مورد همکاری با قطر جهت برگزاری جام جهانی فوتبال به نتیجه نهایی نرسیده‌ایم

وی با تاکید بر اینکه بخشی از این تقویم به برگزاری اردوهای تدارکاتی ورزشکاران و تیم ها خاص بازی های آسیایی و المپیک تخصیص داده شده است دارد، گفت: برپایی کمپ تمرینی در رشته های متفاوت بخش مهمی از تقویم هست. در این زمینه بر اساس درخواست فدراسیون ها و مذاکره با آنها برنامه ریزی می کنیم. در کل به گونه ای پیش خواهیم رفت که جزیره کیش به یک مرکز تمرینی ایده آل جهت ورزشکاران تبدیل شود به خصوص با توجه به برنامه هایی که جهت مجهزتر کردن ورزش جزیره داریم.

دبیرشورای ورزش و تربیت بدنی شرکت منطقه آزاد کیش اظهارداشت: انصاری که مدیریت منطقه آزاد کیش را بر عهده دارد به بخش ورزش و مهیا کردن شرایط مورد نیاز جهت برگزاری کمپ های تمرینی و میزبانی مسابقه های متفاوت تاکید زیادی دارد به خصوص با توجه به برنامه هایی که جهت مجهزتر کردن امکانات ورزشی کیش داریم. بر اساس این برنامه تا خردادماه سال آینده کارها زیادی در زمینه ساخت و ساز و تجهیز جزیره به امکانات زیاد انجام می شود.

افشارزاده در بخش نهایی گفتگو با خبرنگار مهر در مورد «موضوع درخواست قطر جهت کمک گرفتن از جزیره کیش جهت برگزاری مسابقه های جام جهانی ۲۰۲۲ فوتبال و اینکه این درخواست و نتیجه آن به کجا رسیده است؟»، توضیح داد و گفت: مسئولان فوتبال قطر با توجه به شباهت و نزدیک بودن شرایط آب و هوایی کیش به این کشور، متقاضی بهره مندی از امکانات جزیره جهت برگزاری مسابقه های جام جهانی بودند. در واقع آنها می خواهند جهت برپایی کمپ تمرینی تیم ها از جزیره کیش استفاده کنند. صحبت های اولیه انجام شد و قرار بر این بود تا مذاکرات تکمیلی انجام شود. طبیعتا فدراسیون فوتبال هم باید در این زمینه همکاری داشته باشد که این کار را هم انجام داده هست. اخیرا با محمدرضا ساکت دبیرکل فدراسیون صحبت هایی داشتم.

جهت همکاری در میزبانی جام‌جهانی فوتبال منتظر پاسخ قطری‌ها هستیم / افشارزاده

دبیرشورای ورزش و تربیت بدنی شرکت منطقه آزاد کیش تاکید کرد: به گفته ساکت، فدراسیون فوتبال نامه نگاری هایی در این زمینه با قطری ها داشته است ولی هنوز آنها پاسخ قطعی و نهایی خود را اعلام نکرده اند. در هر صورت ما در جزیره کیش آمادگی مورد نیاز جهت همکاری با قطری ها را داریم ولی همه چیز منوط به پیگیری خود قطری ها و نتیجه مذاکرات هست.

واژه های کلیدی: جزیره | برنامه | فوتبال | مسابقه | برگزاری | برنامه ریزی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz