همین الان تیم ملی والیبال بانوان تیم ملی والیبال

همین الان: تیم ملی والیبال بانوان تیم ملی والیبال تیم ملی ایران تیم والیبال کاوه رضایی فیلیپین بازیکنان مسابقه ایرانی والیبال

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات دوست نداشتم با یوونتوس روبه‌رو شویم / زیدان

سرمربی رئال مادرید دوست نداشت در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با یوونتوس روبه‌رو شود.

دوست نداشتم با یوونتوس روبه‌رو شویم / زیدان

زیدان: دوست نداشتم با یوونتوس روبه رو شویم

عبارات مهم : سرمربی

سرمربی رئال مادرید دوست نداشت در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با یوونتوس روبه رو شود.

به گزارش ایسنا به نقل از آس، رئال مادرید یک شنبه شب در هفته بیست و نهم لالیگا به مصاف خیرونا می رود. زین الدین زیدان در نشست خبری پیش از بازی گفت: نداشتن بازی در شروع هفته اتفاق خوبی بود و توانستیم خود را به خوبی آماده کنیم و همچنین بازیکنان وقت پیدا کردند دو روز استراحت کنند. مسابقه در لالیگا خیلی نزدیک هست. تیم کوچکی وجود ندارد. خیرونا فصل خوبی را پشت سر گذاشته است و باید دید برابر ما چگونه بازی می کند. با این حال آماده بودن ما اهمیت زیادی دارد. باید با اشتیاق کامل بازی کنیم.

دوست نداشتم با یوونتوس روبه‌رو شویم / زیدان

رئال مادرید در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا باید به مصاف یوونتوس برود. سرمربی فرانسوی راجع به قرعه تیمش اظهار کرد: این تیم مانند پارسال نیرومند هست. یوونتوس تیم جنگنده ای هست. بازی مشکل خواهد بود. هر دو تیم ۵۰ درصد شانس افزایش دارند. باید دید شرایط بعد از بازی نخست چگونه پیش می رود. دوست داشتم با این تیم روبه رو نشویم ولی قرعه ما اینچنین رقم خورد. هرگز به گوی های سرد و گرم فکر نکردم و نمی کنم. در این مرحله از لیگ قهرمانان همه تیم ها خوب هستند.

سرمربی رئال مادرید در ادامه به شرایط بازیکنانش اشاره کرد و گفت: گرت بیل ناراحت نیست. او از بودن در این کلوب خوشنود است و این عنوان را نشان داده هست. بیل بازیکن مهمی جهت ما هست. خوشحالم که لوکاس واسکس دوباره به تیم ملی اسپانیا دعوت شد. او شایسته حضور در تیم ملی هست. واسکس بازیکن حرفه ای است و با تمام وجود جهت تیمش بازی می کند. اکنون در شرایط خوبی واقع شده است است و ما نیز از این قضیه بهره می بریم.

سرمربی رئال مادرید دوست نداشت در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با یوونتوس روبه‌رو شود.

زیدان در مورد اوضاع لالیگا گفت: فاصله زیادی با تیم های بالای جدول داریم. با این حال باید خودمان را جهت همه بازی ها آماده کنیم. اکنون تیم سوم هستیم و می خواهیم در جایگاه دوم قرار بگیریم. این نشانه مهمی است.

سرمربی فرانسوی در آخر به حضور احتمالی نیمار در رئال مادرید اشاره کرد و گفت: هر کسی می تواند هرچیزی که می خواهد اظهار کند. نیمار بازیکن خیلی خوبی است ولی اکنون بازیکن مادرید نیست. من تنها راجع به بازیکنان خودم صحبت می کنم. این شایعه ها مربوط به رسانه ها هست. درست نیست راجع به بازیکنی که به تیم ما تعلق ندارد صحبت کنم. به پاری سن ژرمن احترام می گذاریم و نمی خواهیم به این پرسشها فکر کنیم. نیمار چون بازیکن خوبی است می تواند در هر منطقه ای بازی کند و در هر تیمی پا به توپ شود. هر کسی که به مادرید می پیوندد می داند که کجا باید بازی کند چون کلوب از قبل به این عنوان فکر می کند.

واژه های کلیدی: سرمربی | لالیگا | بازیکن | یوونتوس | بازیکنان | رئال مادرید | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz